Fortsätt handla Till varukorgen

Fiberföreningar

Fiberföreningar

Vi satsar hårt på Fiberföreningar!

Att ha tillgång till snabbt bredband är något som borde vara alla förunnat. Så är det inte alltid. Vi vet att de stora aktörerna gärna fokuserar sina investeringar till städer och tätorter, helt enkelt för att marknaden där är större. Vi inte bara finns på landsbygden, vi har också vår bakgrund och tidiga historia där.

Zitius satsar nu hårt på Fiberförening, och kan leverera olika lösningar beroende på vad som passar just Er Fiberförening bäst. Vi hjälper till från start till mål, från upphandling till inkoppling. Vi kommer också att kunna erbjuda ett mer flexibelt tjänsteutbud som passar alla invånare på orten. Som någon sa – ”alla skall med”!

Lämna gärna en intresseanmälan
Hör gärna av dig till oss om du har några frågor – kontaktuppgifter hittar du nedan.

Kontakta oss gärna, så berättar vi mer!

Har du frågor om din bredbandstjänst?
Var vänlig kontakta din tjänsteleverantör.

Victor Sandin, Innesälj/Fibertillalla
Telefon: 070-891 37 15
E-post: victor.sandin@zitius.com

Olle Fransson, Väst/Sydöst
Telefon: 070-214 28 74
E-post: olle.fransson@zitius.com

Mikael Bengtsson, Försäljningschef
Mobil: 070-180 05 01
E-post: mikael.bengtsson@zitius.com

Edward Rassmus, Mitt/Öst
Telefon: 070-209 02 13
E-post: edward.rassmus@zitius.com

Patrik Rhodén, Väst
Mobil: 070-180 05 10
E-post: patrik.rhoden@zitius.com

Peter Wikstrand, Syd
Mobil: 072-536 19 42
E-post: peter.wikstrand@zitius.com

Johannes Zitoun, Mitt/Öst
Mobil: 070-219 93 53
E-post: johannes.zitoun@zitius.com

Tony Åkerström, Norr
Mobil: 070-556 00 06
E-post: tony.akerstrom@zitius.com